Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Yap Boz Oyunları → Tatlı Şeker Eşleştirme Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Wodblox Duvarlar Ateş ile Su 5: Elementler Dilim Gıda Matematiksel Whiz Hızlı Kaslı Araba Yapboz Mutlu Bardak Bulmacaları Peri Mutlu Noeller
Tatlı Şeker Eşleştirme Oyunu
(İngilizce Adı: Sweet Candy Match)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Tatlı Şeker Eşleştirme
Tatlı Şeker Eşleştirme Oyununun Açıklaması

Tatlı Şeker Eşleştirme Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

3'lü Eşleştirme oyunları, iki veya parça değiştirerek veya 3'lü veya daha fazla bir gruba tıklayarak 3 veya daha fazla nesneyle eşleştirmeniz gereken bulmaca oyunlarıdır. En iyi ve en eğlenceli puzzle oyunu. Candy Crush'a benzer şekilde ama zamanınız var!
Talimatlar:
iki parçayı değiştirerek veya 3 veya daha fazla bir gruba tıklayarak 3 veya daha fazla nesneyi eşleştirmeniz gerekir. Zamana dikkat et!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.