Platform Oyunları → Uzayda Kutu Kırma Oyunu

Uzayda Kutu Kırma Oyunu
(İngilizce Adı: Brick Breaker Online)
Tam Ekran Oyna
Uzayda Kutu Kırma
Uzayda Kutu Kırma Oyununun Açıklaması

Uzayda Kutu Kırma Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır. Uzayda kutu kırmak her zaman eğlencelidir zaten! Bu eğlenceli oyunda topu fırlatın, kutuları kırın, içinden çıkan ekstra güçlendiricilerle daha ek özellikler kazanın ve tüm kutuları temizleyin. Bu eğlenceli oyundaki tüm bölümleri bitirebilecek misiniz? Dikkatli olun ve topun aşağıya düşmesini engelleyin. 6 gezegeni de tamamlayıp bu oyunda ne kadar iyisiniz gösterin!

Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.