3D Süper Frikik Oyunu | Bedava 3 Boyutlu (3D) Oyunlar Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
PatchWorkZ Sihirbazin Rüyasi Yumurta Man (Kpss) GS'li Döv Kongo Macerası 17 Atlantis'e Yolculuk Supaplex Neşeli Sakızlar
3D Süper Frikik Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle

Bu oyun Internet Explorer ile oynanabilir.

3D Süper Frikik 3D Süper Frikik Oyununun Açıklaması
3D Süper Frikik Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 3 Boyutlu (3D) Oyunlar kategorisinde yer alır. Harika grafikler ve animasyonlar ile hazirlanmis bir serbest vurus oyunu.. Severek oynayacaginizi düsünerek begeninize sunuyoruz. Oyun yüklendikten sonra PLAY butonuna basin, Oyunda atisin yapilmasi oldukça detayli olarak programlanmis, atisi gerçeklestirmek içim su adimlari takip etmelisiniz her adimin sonunda SPACE tusuna basin : - klavyeden yön tuslari ile atis yapacaginiz noktayi belirleyin - Yukari asagi ok tuslarini kullanarak sporcunun vurus için gerilme mesafesini ayarlayin - Topa vereceginiz falsoyu ayarlayin - Topun yükselecegi vurus açisini yukari-asagi ok tuslari ile ayarlayip SPACE tusuna basarak atisinizi yapin. Iyi eglenceler..

  İlginizi Çekebilecek Oyunlar:


  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.