Eşleme Ustaları Oyunu | Bedava Zeka Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Bakugan Antreman Savaşı Süper Mario Flash Sihirbazin Rüyasi Çaktırmadan Bak 2 Ateş ile Su 2 Pokemon Crater Bakugan Benim Sahnem Marsupilami
Eşleme Ustaları Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle

Bu HTML5 oyununu tablet ve mobil cihazınızda da oynayabilirsiniz.

Eşleme Ustaları Eşleme Ustaları Oyununun Açıklaması
Eşleme Ustaları Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Zeka Oyunları kategorisinde yer alır. Zeka oyunlarının ünlü alt türü 3 eşleme oyunlarında usta mısın? O zaman kendini test etme zamanı geldi! Bu çok oyunculu Eşleme Ustaları oyunu ile en iyi oyuncularla baş başa mücadele edecek ve kendini gösterme fırsatı elde edeceksin! Zafere ulaşmanın yolu oyun alanındaki taşları en iyi şekilde kontrol edebilmenden geçiyor. Aynı türdeki en az 3 taşı eşle ve skorunu arttır. Oynadığın her maçla para kazan, seviye atla ve daha güçlü rakiplerle yüzleş. Özel güçler kazan ve gerçek oyuncularla oynarken bu güçlerden faydalan!

  İlginizi Çekebilecek Oyunlar:


  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.