Futbolcu Sektir !! Oyunu | Bedava Beceri Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Kongo Macerası 14 Kusmuk Kilroy Chernobyl Farms Altın Avcısı Vegas Ateş ile Su - Altın Avcısı Seviyeni Geç Kızlarla Çık Naruto Dövüş
Futbolcu Sektir !! Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
Futbolcu Sektir !! Futbolcu Sektir !! Oyununun Açıklaması
Futbolcu Sektir !! Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Beceri Oyunları kategorisinde yer alır. Oyunda bilinen top ziplatma oyunlarinda oldugu gibi yine ayak ve kafa hareketleri ile saydirma yaparak puan aliyorsunuz ancak bu sefer seçtiginiz ülkenin futbolcularini sektireceksiniz. Yükleme tamamlandiktan sonra gelen ekranda sag üstteki oku tiklayin, gelen menüde sektireceginiz futbolcunun ülkesini seçin, PLAY NOW butonuna basarak oyuna baslayin, sporcunuzu Mouse unuzu kullanarak saga sola yönlendirin, sol tiklama ile futbolcuyu yere düsürmeden ziplatmaya çalisin, çift tiklama yaparak degisik figürleri kullanip daha yüksek puanlar almaya çalisin. Iyi eglenceler..

  İlginizi Çekebilecek Oyunlar:


  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.