Garfield Dünya Turu Oyunu | Bedava Spor Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Mixel Alemi Çin Kartları: Simyacı Su Gücü Sinirli Ateş ile Su Hız Ateşi Kılıç Kalkan 1 Bombacı İtfaiyeci Bu Popo Kimin?
Garfield Dünya Turu Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
Garfield Dünya Turu Garfield Dünya Turu Oyununun Açıklaması
Garfield Dünya Turu Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Spor Oyunları kategorisinde yer alır. Dostumuz Garfield tembellik ve miskinligi bir tarafa birakip dünyayi dolasmaya karar verir ve uzun bir yolculuga çikar. Sevimli dostumuza yapacagi dünya seyahatinde yardimci olmak ve güzel bir macera yasamak isteyenler buyursunlar garfield ile birlikte sut çekmeye. Yükleme tamamlandiktan sonra EMPEZAR butonuna basin, gelecek ekranda dünya turuna baslamak istediginiz ülkeyi seçin ve oyuna baslayin, 3 tane top hakkiniz var Mouse ve sol tiklama ile sutlarinizi çekerek topunuzun gidecegi mesafeye göre ülkeden ülkeye geçerek en uzun mesafeye ulasmaya çalisin. Iyi eglenceler..

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.