Peri Tinker Yüz Bakımı Oyunu | Bedava Makyaj Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Savas Çagi 2 Kongo Macerası 20 Hızlan Ve Yarış Ateş ile Su 2 Ateş ile Su Kongo Macerası 13 Mulan Ateş Oku Örümcek Solitaire
Peri Tinker Yüz Bakımı Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle

Bu HTML5 oyununu tablet ve mobil cihazınızda da oynayabilirsiniz.

Peri Tinker Yüz Bakımı Peri Tinker Yüz Bakımı Oyununun Açıklaması
Peri Tinker Yüz Bakımı Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Makyaj Oyunları kategorisinde yer alır. Peri arkadaşları gelmeden önce Tinker'ın yardımına ihtiyacı var! Onun saçlarındaki yaprakları temizlemeli, yüzüne bakım uygulamalı ve makyajını yapmalısın. Ona dilediğin kıyafeti giydirebilir, istediğin takıyı verebilir ve hatta kanatlarının rengini bile değiştirebilirsin. Bu harika yüz bakımı oyununda güzel vakit geçireceksin. Tinker'ın ışıldamasını ve arkadaşlarıyla buluştuğunda göz alıcı görünmesini sağlama zamanı geldi. Bu eğlenceli makyaj oyunu fare ile oynanmaktadır. Farenin sol tuşuyla oyundaki panelleri kullan ve Tinker'ın yüz bakımını yap, makyajını uygula ve stilini belirle.

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.