Tuzak Macera 2 Oyunu | Bedava Macera Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Super Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Bloomberg Kelime Puanli giysi giydirme 7 Asphalt 8 Airborne Mario Yanan Kulede Kizgin Baba Sıcak Farklar 3 Uyuyan Denizkizi 3D Şekerleme Topla
Tuzak Macera 2 Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle

Bu HTML5 oyununu tablet ve mobil cihazınızda da oynayabilirsiniz.

Tuzak Macera 2 Tuzak Macera 2 Oyununun Açıklaması
Tuzak Macera 2 Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır. Tuzak Macera 2 oyunu ile çılgın anlar yaşamaya hazırlanın. Son derece zorlu bir beceri oyunu sizleri bekliyor. Oyun klasik bir platform oyunu gibi görünebilir ama oynadıkça anlayacaksınız. Bir sonraki seviyeye geçebilmek için tüm yolları denemeniz gerebilir. Platformda dikenler ve daha birçok engel sizi durdurmaya çalışacak ve onlardan kurtulmak hiç de kolay olmayacak. Şimdi çıkışı bulmak için gerçekten düşünmelisiniz. Bol şans!

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.