Yap Boz Oyunları → Üç Taş (Tic Tac Toe) Kağıt Notu Oyunu

Üç Taş (Tic Tac Toe) Kağıt Notu Oyunu
(İngilizce Adı: Tic Tac Toe Paper Note)
Tam Ekran Oyna
Üç Taş (Tic Tac Toe) Kağıt Notu
Üç Taş (Tic Tac Toe) Kağıt Notu Oyununun Açıklaması

Üç Taş (Tic Tac Toe) Kağıt Notu Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Şimdiye kadar birçok Tic Tac Toe oyunu oynamış olabilirsiniz. Ancak, muhtemelen, yakında oynayacağınız eğlenceli bir Tic-Tac-Toe oyunu oynamadınız. Bunun neden olduğunu merak ediyorsanız, okumaya devam edin, işte bu Tic-Tac-Toe oyunu hakkında birkaç bilgi. Gerçek dünyada oynadığın gibi oynayacağın bir oyun var, seni bekliyor. Oyun sesleri ve efektleri bu oyunu üstün kılar. Hazırsanız başlayalım!
Talimatlar:
İki oyuncuyla oynamak istiyorsanız, "PLAYER VS PLAYER" seçeneğini tıklayın ve işaretinizi seçin ve oyuna başlamak için "GO" düğmesine tıklayın.
Oyun kontrolleri:
"FARE"
"SOL TIK"Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.