Yap Boz Oyunları → 100 Kapı: Kaçış Bulmacası Oyunu

100 Kapı: Kaçış Bulmacası Oyunu
(İngilizce Adı: 100 Doors: Escape Puzzle)
Tam Ekran Oyna
100 Kapı: Kaçış Bulmacası
100 Kapı: Kaçış Bulmacası Oyununun Açıklaması

100 Kapı: Kaçış Bulmacası Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Zor kapıları açmak ve odadan kaçmak için gizli nesneleri bulun ve bulmacaları çözün.
100 Doors zorlu bir beyin oyunudur. Mini oyunlar, Mantıksal Bulmacalar ve Gizli Nesneler oynayarak odaları açın.
Bu yüz kapılı oyun mücadelesinin asıl amacı, kapı kilidini açmaktır.
ESCAPE ROOMS OYUNLARI NASIL OYNANIR:
Kaçmanıza yardımcı olabilecek ipuçlarını bulmak için her alanı keşfedin. Kapıyı açmak için konumun dikkatli bir şekilde incelenmesini gerektiren bulmacaları çözmelisiniz.
Talimatlar:
PC: Sol fare düğmesini kullanın,
Mobil cihazlar: dokunmatik giriş.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.