Macera Oyunları → 100 Kapılı Kaçış Odası Samsung Oyunu

100 Kapılı Kaçış Odası Samsung Oyunu
(İngilizce Adı: 100 Doors Escape Room Samsung)
Tam Ekran Oyna
100 Kapılı Kaçış Odası Samsung
100 Kapılı Kaçış Odası Samsung Oyununun Açıklaması

100 Kapılı Kaçış Odası Samsung Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

100 Kapı: Odadan Kaçış, 100 kapı türünde şaşırtıcı derecede güzel bir arayış ve şaşırtıcı maceralar girdabına dalacağınız, Lord Kelly'nin Kayıp Malikanesi'nin sırrını ortaya çıkaracağınız, hainleri öğreneceğiniz odadan kaçış. ihanet ve gerçek aşk.
Talimatlar:
Oyunun amacı tüm bulmacaları çözmek ve tüm kapıları açmaktır. Tüm seviyeleri açmak için mantığı ve yaratıcılığı açmanız gerekecek.
Mobil cihazda kontrol - ekrandaki oyun öğelerine dokunun/kaydırın
PC kontrolü - oyun öğelerine sol fare tıklamasıGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.