Yap Boz Oyunları → 100% Oyunu

100% Oyunu
(İngilizce Adı: 100%)
Tam Ekran Oyna
100%
100% Oyununun Açıklaması

100% Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Sen büyük bir bulmaca hayranı mısın? Beynini çalıştırmayı sever misin? Eğer öyleyse,% 100 sizin için mükemmel bir oyundur. Nöronlarınızı bu zeka oyunundaki altmış seviye boyunca test edin ve zekanızı ispatlayın!
Talimatlar:
100%,% 100 küpleri yeniden oluşturmanız gereken bir bulmaca ve muhakeme oyunudur. Her seviye, yüzde ile işaretlenmiş çoklu küpler içerir. Bu küpler yatay ya da dikey olarak kayabilir ve birbirlerine değdiklerinde kaynaşırlar ve yüzdeleri artar. % 100 küp yaparsanız donar ve artık kullanılamaz veya taşınamaz. Seviyenin sonuna ulaşmak için tüm küpleri yeniden düzenleyin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.