3 Boyutlu (3D) Oyunlar → 100 Hızlı Darbe Mücadelesi Simülasyonu Oyunu

100 Hızlı Darbe Mücadelesi Simülasyonu Oyunu
(İngilizce Adı: 100 Speed Bumps Challenge Simulation)
Tam Ekran Oyna
100 Hızlı Darbe Mücadelesi Simülasyonu
100 Hızlı Darbe Mücadelesi Simülasyonu Oyununun Açıklaması

100 Hızlı Darbe Mücadelesi Simülasyonu Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 3 Boyutlu (3D) Oyunlar kategorisinde yer alır.

Saatte 100 kilometreden fazla 100 hızla çarptıysanız ne olacağını hiç düşündünüz mü? Bunun için hazır olun, çünkü bu 100+ Ardışık Hız Darbesi Yüksek Hız mücadelesi oyunu burada ve şimdi bunları 100 hızın üzerindeki çarpmalarda test etmek için farklı supercarları test edebilirsiniz. WASD / Arrows tuşunu kullanın, C - kamera görünümünü değiştirin.
Talimatlar:
Oynamak için okları kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.