Platform Oyunları → 1010 Paskalya Tetriz Oyunu

1010 Paskalya Tetriz Oyunu
(İngilizce Adı: 1010 Easter Tetriz)
Tam Ekran Oyna
1010 Paskalya Tetriz
1010 Paskalya Tetriz Oyununun Açıklaması

1010 Paskalya Tetriz Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

1010 Easter Tetriz, çok ilginç bir blok bulmaca oyunudur. Bu oyunda, tahtadaki blok setini seçip bırakmanız gerekir. Set düşürüldükten sonra yatay veya dikey 10 blokluk bir çizgi oluşursa bloklar panodan çıkarılacaktır. Bir seferde ne kadar çok blok kaldırırsanız, o kadar çok puan alırsınız. Tahtanın bloklarla dolmasına izin vermeyin. Mevcut blok setlerine uyana kadar oynayabilirsiniz.
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.