Yap Boz Oyunları → 1010 Balık Bloklar Oyunu

1010 Balık Bloklar Oyunu
(İngilizce Adı: 1010 Fish Blocks)
Tam Ekran Oyna
1010 Balık Bloklar
1010 Balık Bloklar Oyununun Açıklaması

1010 Balık Bloklar Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Dikey ve yatay sıraları tamamlamak için balık bloklarını seçin ve bırakın. Bunu yaptıktan sonra tüm satır veya satırlar kaldırılır. Zamanla sadece tahtadaki boş alanla sınırlı değilsiniz, bu nedenle hareketlerinizi dikkatlice yapın. Yapmanız gereken tek şey, blok kümelerinden birini seçmek ve bunları tahtaya sürüklemektir. Üç seti de yerleştirdikten sonra yerleştirmeniz için üç blok seti daha verilecektir. Daha yüksek bir puan almak için aynı anda birden fazla satırı tamamlayın.
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.