Mücevher Oyunları → 1010 Elmaslar Telaşı Oyunu

1010 Elmaslar Telaşı Oyunu
(İngilizce Adı: 1010 Diamonds Rush)
Tam Ekran Oyna
1010 Elmaslar Telaşı
1010 Elmaslar Telaşı Oyununun Açıklaması

1010 Elmaslar Telaşı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Mücevher Oyunları kategorisinde yer alır.

100 DIAMONDS RUSH, tüm elmas blokları tahtadan toplamanız gereken eşsiz bir bulmaca oyunudur. Onları toplamak için, satır veya elmas bloğu içeren sütunu doldurmanız gerekir. Satır veya sütunu doldurmak için, mevcut blok kümelerini sol panelden seçin ve bırakın.
Talimatlar:
Herhangi bir işaretleme aygıtı veya dokunma girişi kullanarak tahtadaki blok kümelerini sürükleyip bırakın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.