Kız Oyunları → Prensesler İçin 10 Mükemmel Kıyafetler Oyunu

Prensesler İçin 10 Mükemmel Kıyafetler Oyunu
(İngilizce Adı: 10 Perfect Outfits for Princesses)
Tam Ekran Oyna
Prensesler İçin 10 Mükemmel Kıyafetler
Prensesler İçin 10 Mükemmel Kıyafetler Oyununun Açıklaması

Prensesler İçin 10 Mükemmel Kıyafetler Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Kız Oyunları kategorisinde yer alır.

Ariel ve Elsa, harika genç moda görünümüne dair en iyi fikirlerini herkesle paylaşmak istiyor! Bu yüzden prensesler göz kamaştırıcı elbiseleri ve sinirli günlük elbiseler koleksiyonlarını göstermeye karar verdiler. Prenseslere katıl ve iki temel olaya uyan 10 mükemmel kıyafet sergilemelerine yardımcı ol - kraliyet topuyla ve günlük kolej dersleriyle.
oyunu oynamak için Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.