Platform Oyunları → 10X10 Bloklar Eşleştirme Oyunu

10X10 Bloklar Eşleştirme Oyunu
(İngilizce Adı: 10x10 Blocks Match)
Tam Ekran Oyna
10X10 Bloklar Eşleştirme
10X10 Bloklar Eşleştirme Oyununun Açıklaması

10X10 Bloklar Eşleştirme Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Dikey ve yatay satırları tamamlamak için blok setlerini seçin ve bırakın. Bunu yaptıktan sonra tüm satır veya satırlar kaldırılır. Zamanla sadece tahtadaki boş alanla sınırlı değilsiniz, bu nedenle hareketlerinizi dikkatlice yapın. Yapmanız gereken tek şey, blok kümelerinden birini seçmek ve bunları tahtaya sürüklemektir. Üç seti de yerleştirdikten sonra yerleştirmeniz için üç blok seti daha verilecektir.
Talimatlar:
bunları matris içine yerleştirmek için blok gruplarını sürükleyip bırakın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.