Platform Oyunları → Renk Yerçekimi Oyunu

Renk Yerçekimi Oyunu
(İngilizce Adı: Color Gravity)
Tam Ekran Oyna
Renk Yerçekimi
Renk Yerçekimi Oyununun Açıklaması

Renk Yerçekimi Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Amacınız, farklı renkteki engellerden kaçınarak yerçekimini değiştirmek ve kendi renginizi toplamak için tıklayarak renkli, sürekli değişen bir dünyada gezinmek. Bu zorlu oyunda başarılı olmak için hızlı refleksler ve hassas zamanlama kullanmalısınız. Seviyelerde ilerledikçe engeller daha da zorlaşacak ve ortam değişecektir. Meydan okumayı üstlenmeye ve yerçekimi değiştirme sanatında ustalaşmaya hazır mısınız?
Talimatlar:
Yerçekimini değiştirmek için tıklayınGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.