Yap Boz Oyunları → 10X10 Izgarayı Doldurun Oyunu

10X10 Izgarayı Doldurun Oyunu
(İngilizce Adı: 10x10 fill the grid !)
Tam Ekran Oyna
10X10 Izgarayı Doldurun
10X10 Izgarayı Doldurun Oyununun Açıklaması

10X10 Izgarayı Doldurun Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Dünyanın en bağımlılık yapan ve zorlu oyununu oynamaya hazır mısınız? 10x10, çizgiler oluşturmak ve onları yok etmek için 10'a 10'luk bir ızgarayı bulmaca bloklarıyla doldurmanız gereken harika bir oyundur! Süper basit ve süper eğlenceli, ama gerçekten beyninizi kullanmanız gerekiyor.
Bir çizgi oluşturmak için ızgarayı şekillerle doldurmanız yeterlidir.
Talimatlar:
Çizgileri oluşturmak ve onları yok etmek için ızgarayı bulmaca bloklarıyla doldurun!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.