Kız Oyunları → 11 Öpücük Oyunu

11 Öpücük Oyunu
(İngilizce Adı: 11 Kisses)
Tam Ekran Oyna
11 Öpücük
11 Öpücük Oyununun Açıklaması

11 Öpücük Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Kız Oyunları kategorisinde yer alır.

Angel-Girl ve Demon-Boy kader tarafından ayrıldı. Meleğin sevgilisine ulaşmasına yardım edin ve onu bir öpücükle büyüsünden kurtarın. Farklı arazilerde ilerlemek için küçük bulmacaları çözmeniz gerekecek. Köprüleri ve merdivenleri kullanın ve geçidi kapatan tüm bombaları patlatın. İyi şanlar!
Talimatlar:
İki aşığın tüm zorlukların üstesinden gelmesine ve birbirini bulmasına yardım edin. Bunu yapmak için kızın sevgilisine ulaşabileceği yolu eski haline getirmek gerekiyor. Oyun cihazına bağlı olarak, kontrol için bir bilgisayar faresi veya dokunmatik ekranlarda dokunmatik kullanılır. Bazı nesnelerin bir yerden başka bir yere sürüklenmesi gerekir: nesneye tıklayın ve onu yeni bir konuma sürükleyin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.