Yap Boz Oyunları → 11X11 Bloxx Oyunu

11X11 Bloxx Oyunu
(İngilizce Adı: 11x11 BLOXX)
Tam Ekran Oyna
11X11 Bloxx
11X11 Bloxx Oyununun Açıklaması

11X11 Bloxx Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

"11x11 Blok" olarak da bilinen 11+11 Bloxx, geleneksel 10x10 ızgara yerine 11x11 oyun tahtası kullanarak kendisini farklılaştıran büyüleyici bir blok-bulmaca oyunudur. Bu oyunda amacınız çok renkli renkleri stratejik olarak konumlandırmaktır. polyomino, tam olarak 11 bloktan oluşan sıralar ve sütunlar oluşturarak para ve puan biriktirmek için tahtanın üzerine şekilleniyor.
Talimatlar:
Elinizdeki üç farklı şekli değerlendirin. Bunlardan biri için ilk yerleşimi stratejilendirin. Kalan iki şekli buna göre yeniden konumlandırın. Yaklaşan şekil kümesini değerlendirin ve bunları kısmi çizgiler oluşturacak şekilde konumlandırın. Birden fazla çizgiyi aynı anda hizalayarak becerikli kombinasyon hareketleri gerçekleştirin. Kazançlarınızı jeton ve puan cinsinden maksimuma çıkarmayı hedefleyin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  İlginizi Çekebilecek Oyunlar:


  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.