Platform Oyunları → 12'Lik Sayı Grupları Oyunu

12'Lik Sayı Grupları Oyunu
(İngilizce Adı: 12Numbers)
Tam Ekran Oyna
12'Lik Sayı Grupları
12'Lik Sayı Grupları Oyununun Açıklaması

12'Lik Sayı Grupları Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

12Numbers sırayla 12 Sayıyı hatırlama hakkında bir oyundur.
Sırayla görünen sayıları hatırlamanız ve doğru cevaplamanız gerekir.
En İyi Puanınızı alın, arkadaşlarınızla paylaşın ve onlara meydan okuyun!
Talimatlar:
- Sayı pozisyonunun göründüğünü hatırlayın. - - Numaraya sırayla dokunun.
- Yanlış numarayı seçmeyin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.