Yap Boz Oyunları → 2048 Lines Oyunu

2048 Lines Oyunu
(İngilizce Adı: 2048 Lines)
Tam Ekran Oyna
2048 Lines
2048 Lines Oyununun Açıklaması

2048 Lines Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Çevrimiçi oyun "2048 Lines", hızlı oynanan numaralandırılmış küplere sahip bir bilmecedir. Amaç, küpleri doğru bir şekilde bağlamak ve maksimum puanı elde etmektir.
Kazanmak için oyuncular stratejik düşünmeli ve hızlı hareket etmelidir.
Yaratıcılığınızı ve zekice düşünme becerilerinizi test etmek ister misiniz? “2048 Lines”ı şimdi ücretsiz oynayın ve sonuçlarınızı paylaşın!
Talimatlar:
5x5 ızgarada iki alan bulunur: üstte yavaşça aşağı hareket eden bir alan ve üstte oyuncuların vurması gereken küpleri içeren ikinci alan. Her küpün farklı bir değeri vardır. Biri diğerine yatay veya dikey olarak çarptığında, mezhepler birbirine eklenir. Örneğin, her birinin değeri 2 olan iki zarın bağlanmasıyla zarın görünen değeri 4 olur.
Oyun, yaklaşan duvardan gelen küp dibe değdiği anda sona erer.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.