Platform Oyunları → Çöp Adam Çiz Köprü Oyunu

Çöp Adam Çiz Köprü Oyunu
(İngilizce Adı: Stickman Draw the Bridge)
Tam Ekran Oyna
Çöp Adam Çiz Köprü
Çöp Adam Çiz Köprü Oyununun Açıklaması

Çöp Adam Çiz Köprü Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Çöp Adamın üzerinden bir köprü gibi geçebilmesi için bir çizgi çizin. Yaratıcı çizgiler çizmeyi öğrenin, mantık ve beyninizi geliştirin! Tüm seviyeleri tamamlamaya ve çöp adamı kurtarmaya çalışın!
OYUN ÖZELLİKLERİ
? Bağımlılık yapıcı ve rahatlatıcı
? Eğlenceli ve öldürme zamanı
? Basit fiziksel sistem
? Beynini çalıştır
? Yaratıcılığınıza meydan okuyun
? Mantık bulmacaları ve çizim oyunlarının basit ama ilginç kombinasyonu
Bu, beyninizin sorunları çözmenin yaratıcı yollarını ne kadar iyi bildiğinin bir testidir.
Çöp Adam bulmacalarının ilginç dünyasına dalın!
Talimatlar:
? Arabayı bitiş çizgisine götürmek için bir yol çizin
? Oltanızın taşımanız gereken çöp adama zarar vermediğinden emin olun
? Bir seviyenin birden fazla cevabı olabilirGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.