Platform Oyunları → 1 Kuş 1 Renk 1 Hedef Oyunu

1 Kuş 1 Renk 1 Hedef Oyunu
(İngilizce Adı: 1Bird 1Color 1Target)
Tam Ekran Oyna
1 Kuş 1 Renk 1 Hedef
1 Kuş 1 Renk 1 Hedef Oyununun Açıklaması

1 Kuş 1 Renk 1 Hedef Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Yüzlerce küçük renkli kuş gökten düşer. Hepsini kurtarmalısın! Göreviniz, kabul ederseniz, kuşları aynı renkteki kaplara yerleştirmek. Daha hızlı düşecek olan birbirini takip eden kuş dalgaları hayatta kalmaya çalışın! Bu uçucu kuşları mümkün olduğunca toplamalı ve arkadaşlarınıza hayatta kalma kralı olduğunuzu kanıtlamalısınız!
Talimatlar:
Reflekslerini ve bu komik küçük kuşları tahmin etme ve kurtarma yeteneğini test et.
Bu kuşları almak ve kurtarmak için kaplara doğru ilerleyerek kuşa karşılık gelen renge uyun. Dikkat et; Bu kuşların hızı zamanla hızlanır.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.