Yap Boz Oyunları → 1 1 Satır 1 Pop'a Tıklayın Oyunu

1 1 Satır 1 Pop'a Tıklayın Oyunu
(İngilizce Adı: 1 Click 1 Line 1 Pop)
Tam Ekran Oyna
1 1 Satır 1 Pop'a Tıklayın
1 1 Satır 1 Pop'a Tıklayın Oyununun Açıklaması

1 1 Satır 1 Pop'a Tıklayın Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Patlayana kadar sevimli yaratıkları ezmeyi sever misiniz? Şanslısın! 1 Tıklamada, 1 Satırda, 1 Pop'ta bunu yapabilirsiniz ve sonuçsuz! Yaratıkları tek tek hizalayın ve patlamalarını izleyin; Her seviyenin hedefini tamamla ve ezmeye devam et!
1 Tıkla, 1 Satır, 1 Pop, sevimli ve patlayıcı bir oyunda eşleştirme becerilerini ve mantıklı düşünceni test eder.
Talimatlar:
Parmağını kaydır Aynı türdeki canlıları eşleştirmek için ekranda. En iyi sonuçlar için mümkün olduğu kadar çok eşleştirin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.