Platform Oyunları → 1 HAT Bulmaca Çılgınlığı Oyunu

1 HAT Bulmaca Çılgınlığı Oyunu
(İngilizce Adı: 1LINE Puzzle Mania)
Tam Ekran Oyna
1 HAT Bulmaca Çılgınlığı
1 HAT Bulmaca Çılgınlığı Oyununun Açıklaması

1 HAT Bulmaca Çılgınlığı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Zor ve zorlu beyin jimnastiği bulmaca! Zekâlarını keskinleştirecek 1 çizgi çizdiğin beyin jimnastiği yapboz. Beyinlerinizi yepyeni bir çizgi oyununda geliştirin - One Line puzzle oyunu çizin. Geniş aşamaları oynayın, eğlencelerinizi yaparken zihninizi keskinleştirin.
Talimatlar:
Kontroller: fareGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.