Aksiyon Oyunları → 1 Satır Bir Vuruş Puzzle Oyunu

1 Satır Bir Vuruş Puzzle Oyunu
(İngilizce Adı: 1 LINE one stroke puzzle game)
Tam Ekran Oyna
1 Satır Bir Vuruş Puzzle
1 Satır Bir Vuruş Puzzle Oyununun Açıklaması

1 Satır Bir Vuruş Puzzle Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Zekâlarını keskinleştirecek 1 çizgi çizdiğin beyin jimnastiği yapboz. Çizgiyi kesmeden tüm noktaları birleştirmeye çalışın.
Bu ücretsiz oyun puzzle oyununda, bir çizgi çekmeniz gerekiyor. Bu aldatıcı basit, ama derin derin bir mantık oyunu. Şaşırtıcı bir bulmaca ile beyin jimnastiği akıl oyununun tadını çıkarın!
Zevkinizi artırırken zekanızı keskinleştirerek geniş aşamaları izleyin.
Talimatlar:
Tüm noktaları tek bir çizgiyle birleştirin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.