Flash → 2-3-4 Oyunculu Oyunlar

2-3-4 Oyunculu Oyunlar
(İngilizce Adı: 2-3-4 Player Games)
Tam Ekran Oyna
2-3-4 Oyunculu Oyunlar
2-3-4 Oyunculu Oyunlar Açıklaması

2-3-4 Oyunculu Oyunlar Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Bu oyunlar 2, 3 veya 4 oyuncuyla oynanabilmektedir. Arkadaşlarınızla her biri farklı senaryolara sahip 21 benzersiz oyun oynayabilirsiniz. Her oyunun amacı ya gol atmak ya da bitiş çizgisine ilk ulaşan olmaktır. Hızlı hareket edin ve rakiplerinizi geride bırakın! Arkadaşlarla eğlenme zamanı!
Talimatlar:
Oyuncu 1: "W, A, S, D"
Oyuncu 2: "OK TUŞLARI"
Oyuncu 3: "Ben, J, K, L"
Oyuncu 4: "T, F, G, H"Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.