Platform Oyunları → 2 4 8 Bağlantı Aynı Numaralar Oyunu

2 4 8 Bağlantı Aynı Numaralar Oyunu
(İngilizce Adı: 2 4 8 link identical numbers)
Tam Ekran Oyna
2 4 8 Bağlantı Aynı Numaralar
2 4 8 Bağlantı Aynı Numaralar Oyununun Açıklaması

2 4 8 Bağlantı Aynı Numaralar Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Aynı sayılara sahip noktaları dikey veya yatay olarak birleştirmeniz yeterlidir. Numara zinciriniz daha sonra birleşecek ve yeni bir numara ile yeni bir noktaya açılacaktır (bu yeni numara, az önce bağladığınız noktaların bir katı olacaktır…)
Alabileceğiniz en yüksek puan nedir?
Talimatlar:
Aynı sayılara sahip noktaları dikey veya yatay olarak birleştirinGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.