Spor Oyunları → 2 Player Kafa Volleyball Oyunu

2 Player Kafa Volleyball Oyunu
(İngilizce Adı: 2 Player Head Volleyball)
Tam Ekran Oyna
2 Player Kafa Volleyball
2 Player Kafa Volleyball Oyununun Açıklaması

2 Player Kafa Volleyball Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Spor Oyunları kategorisinde yer alır.

Head Sports serisi voleybol oyunu 1 veya 2 oyuncu tarafından oynanabilir. Oyun moduna göre oyuncuları, sahaları, topu ve zamanı özelleştirebilirsin. Rakibinize karşı avantajınız için 3 tip bonus kullanabilirsiniz. Bonusları kullanarak karakterinizi hızlandırabilir, karakterinizi büyütebilir veya rakibinizi dondurabilirsiniz. İzin verilen sürede en yüksek puanı elde etmeye çalışın ve rakibinizi yendi!
Talimatlar:
Oyun Kontrolleri:
Oyuncu 1: "W, A, S, D"
Oyuncu 2: "OK TUŞLARI"Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.