Platform Oyunları → 2 Player Kırmızı Mavi Korsanlar Oyunu

2 Player Kırmızı Mavi Korsanlar Oyunu
(İngilizce Adı: 2 Player Red Blue Pirates)
Tam Ekran Oyna
2 Player Kırmızı Mavi Korsanlar
2 Player Kırmızı Mavi Korsanlar Oyununun Açıklaması

2 Player Kırmızı Mavi Korsanlar Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Sevimli ve bir o kadar da güçlü ikiz korsan hayatta kalmak zorunda. kırmızı ve mavi korsanlar, güçlü kalmak için ihtiyaç duydukları düşmanlardan korunmaya ihtiyaç duyarlar. 6 bomba toplayıp kapıya ulaşmaları gerekiyor. bombaları toplayın ve kapıya ulaşın.
Talimatlar:
*WASD + Ok Tuşlarına Git
*Çift Atlama mevcut
*Mobil Dokunmatik KontrolGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.