Yap Boz Oyunları → 2 Noktaları Mücadelesi Oyunu

2 Noktaları Mücadelesi Oyunu
(İngilizce Adı: 2 dots challenge)
Tam Ekran Oyna
2 Noktaları Mücadelesi
2 Noktaları Mücadelesi Oyununun Açıklaması

2 Noktaları Mücadelesi Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Ekranın ortasında iki dönen renkli daire (kırmızı ve mavi) vardır ve size verilen renkli topu doğru zamanda vurmanız gerekir, böylece aynı rengin merkez dairesine çarpar. Daireye yanlış renkle vurursanız kaybedersiniz. Ayrıca topu vurmak için çok sınırlı bir zamanınız var ve zamanınız biterse kaybedersiniz. Ayrıca renkli topu vurmanız gereken yön rastgele değişir ve bu da işinizi daha da zorlaştırır!
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın. oyunu oynamak veya ekrana dokunun!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.