Yap Boz Oyunları → 2020 Jöle Zamanı Oyunu

2020 Jöle Zamanı Oyunu
(İngilizce Adı: 2020! Jelly Time)
Tam Ekran Oyna
2020 Jöle Zamanı
2020 Jöle Zamanı Oyununun Açıklaması

2020 Jöle Zamanı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Jelly Times 2020, ailedeki herkesin keyif alabileceği basit, klasik bir bulmaca oyunudur! Yüksek puan almak için blokları doldurun! Blokları hareket ettirerek bulmaca oyununa daha da fazla heyecan katın. Ama bu kolay değil. Her seviyede zamanınız sınırlı olacaktır. Mümkün olduğu kadar çok puan, kombinasyon ve güçlendirici kazanmak için jöle figürlerini yatay veya dikey çizgileri dolduracak şekilde ayarlayın. Izgarada yer kalmazsa oyun biter!
Talimatlar:
Verilen blokları sürükleyip ızgaraya yerleştirmeniz yeterlidir. Tam yatay veya dikey çizgiler yaparak blokları çıkarın! Takviye göstergesini şarj ederek blokları döndürebilirsiniz! Daha yüksek bir puan almak için aynı anda birden fazla satırı kaldırmayı deneyin!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.