Yap Boz Oyunları → 2020 Artı Oyunu

2020 Artı Oyunu
(İngilizce Adı: 2020 Plus)
Tam Ekran Oyna
2020 Artı
2020 Artı Oyununun Açıklaması

2020 Artı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

2020 Plus, bu klasik blok bulmaca oyununun en son sürümüdür. Göreviniz, rastgele oluşturulmuş üç bloktan oluşan grupları, tam satırları veya sütunları dolduracak şekilde tahtaya stratejik olarak yerleştirmektir. Üç bloğu da yerleştirdikten sonra üç yeni blok görünecektir. Bir satır veya sütun tamamen dolduğunda, içine yerleştirilen bloklar temizlenir. Tamamlanan her satır veya sütun da size puan verecektir. 2020 Plus'ı şimdi ücretsiz oynayın ve bu sonsuz bulmaca oyununun şimdiye kadarki en bağımlılık yapan versiyonunu deneyimleyin!
Talimatlar:
Bonus puan kazanmak için birden çok satırı veya sütunu aynı anda veya arka arkaya silin. Blok yerleştirmek için yer kalmadığında oyun sona erecektir. Mümkün olan en yüksek puanı alın, madalyaların ve başarıların kilidini açmaya çalışın ve yüksek puanlarınızı geçin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.