Aksiyon Oyunları → 2020 Realistic Tank Savaşı Simülasyonu Oyunu

2020 Realistic Tank Savaşı Simülasyonu Oyunu
(İngilizce Adı: 2020 Realistic Tank Battle Simulation)
Tam Ekran Oyna
2020 Realistic Tank Savaşı Simülasyonu
2020 Realistic Tank Savaşı Simülasyonu Oyununun Açıklaması

2020 Realistic Tank Savaşı Simülasyonu Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Farklı görev, yüksek kalite tanklar ve gerçekçi harita savaşı ile gerçekçi bir savaşı simüle edebileceğiniz 2020 Gerçekçi Tank Savaşı Simülasyonuna hoş geldiniz.
Talimatlar:
WASD - TAŞI
HEDEF ÇEKMEK VE SEÇMEK İÇİN FARE KULLANIN
SEKME - MİSYONU YENİDEN BAŞLAT
SOL - FARE GÖSTER ve MİSYONUMdan ÇIKABİLİRSİNİZGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.