Giysi Giydirme Oyunları → 2022 Karanlık Akademiden Kız Giydirme Oyunu

2022 Karanlık Akademiden Kız Giydirme Oyunu
(İngilizce Adı: 2022 Dark Academia to eGirl Dress Up)
Tam Ekran Oyna
2022 Karanlık Akademiden Kız Giydirme
2022 Karanlık Akademiden Kız Giydirme Oyununun Açıklaması

2022 Karanlık Akademiden Kız Giydirme Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

2021'in en popüler iki moda trendi olan eGirl ve Dark Academia TikTok, Instagram ve Pinterest'ten kaçarak bu havalı viral trendlerin kendi versiyonunuzu yaratma isteğinizi gerçekleştirecek bir giydirme oyununda bize katılıyor. Giydirilecek bebekler bile temsil edecekleri trendlerden ilham alıyorlar, Dark Academia sade, güzel bir öğrenci kızı ince makyaj ve sıcak tonlarla canlandırıyor ve eGirl ile bu oyuncu kızın tavrı için hayal gücünüzü ateşleyecek 10 farklı cesur yüz ifadesi var. Eğlenin ve giyinip çıkın!
Talimatlar:
Mobil cihazlara dokunmak için parmağınızı ve bir bilgisayarda farenizi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.