Platform Oyunları → 2048 Alfabe Koşucu Oyunu

2048 Alfabe Koşucu Oyunu
(İngilizce Adı: 2048 ABC Runner)
Tam Ekran Oyna
2048 Alfabe Koşucu
2048 Alfabe Koşucu Oyununun Açıklaması

2048 Alfabe Koşucu Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

2048 ABC Runner, 3D modelleri ve bir platformu olan, mektuplarla çalışan tuhaf bir arcade oyunudur. Değişken bir harfi kontrol etmeniz ve gerçek zamanlı formu değiştirerek koşu yarışını kazanmanız gerekmektedir. Tüm engellerle en yüksek hız nedeniyle O ve X kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim. Sakin olun ve iyi eğlenceler!
Talimatlar:
Oynamak için kaydırın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.