Platform Oyunları → 2048 Otomatik Strateji Oyunu

2048 Otomatik Strateji Oyunu
(İngilizce Adı: 2048 Automatic Strategy)
Tam Ekran Oyna
2048 Otomatik Strateji
2048 Otomatik Strateji Oyununun Açıklaması

2048 Otomatik Strateji Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

2048 Otomatik Strateji oyunu ünlü 2048 birleştirme oyunu yeni bir almaktır. Oyun bir bloğa ulaşana ve hiçbir sayı birleştirilinceye kadar otomatik olarak oynanır. En iyi puanı almak için çok farklı bir strateji ile oynayarak becerilerinize meydan okuma zamanı. Her zamanki birleştirme stratejilerinizin burada çalışmadığını lütfen unutmayın.
Talimatlar:
Otomatik hareketin tamamlanmasını bekleyin. Sonra fayansları ok tuşları veya fare / dokunma hareketleri ile hareket ettirin. En iyi skorları alın ve daha fazla hamle kazanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.