Yap Boz Oyunları → 2048 Ballz Oyunu

2048 Ballz Oyunu
(İngilizce Adı: 2048 Ballz)
Tam Ekran Oyna
2048 Ballz
2048 Ballz Oyununun Açıklaması

2048 Ballz Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

2048 Ballz - 2048 mekaniğiyle sonsuz bir fizik bulmacasıdır!
Yenisini elde etmek için aynı renkteki topları birleştirmelisiniz!
Rekor kırmak!
Bu güzel ve rahatlatıcı oyunun tadını çıkarın!
Talimatlar:
Topu hareket ettirmek için parmağınızı/fare imlecinizi sağa ve sola kaydırın ve bırakın.
Daha büyük toplar elde etmek için aynı sayıdaki topları birleştirin.
Toplar ne kadar büyük olursa puanınız da o kadar yüksek olur!
Alan noktalı çizgiye kadar dolduğunda oyun sona erer.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.