Yap Boz Oyunları → 2048: Bulmaca Klasik Oyunu

2048: Bulmaca Klasik Oyunu
(İngilizce Adı: 2048: Puzzle Classic)
Tam Ekran Oyna
2048: Bulmaca Klasik
2048: Bulmaca Klasik Oyununun Açıklaması

2048: Bulmaca Klasik Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

2048, her yaş için eğlenceli ve rahatlatıcı bir oyundur. Oyunun amacı 2048'inci karoya ulaşmaktır. 2048'inci karoya ulaştığınızda, oyunu kazandınız demektir!
Bu, sevilen 2048 oyununun klasik bir versiyonudur. Ayarlar altında farklı animasyon hızları arasında geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca ses efektlerini kapatıp açabilir ve kişisel istatistiklerinizi sıfırlayabilirsiniz.
Talimatlar:
Yeni bir oyuna başlamak için "Yeni oyun"a tıklayın. Döşemeleri hareket ettirmek için klavyenizdeki ok tuşlarını kullanın. Alternatif olarak, döşemeleri belirli bir yönde sürüklemek için parmaklarınızı veya farenizi kullanabilirsiniz.
Aynı değere sahip iki karo çarpıştığında, değeri iki katına çıkaran yeni bir boyutta birleşirler. 2048'e geldiğinizde oyunu kazandınız!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.