Yap Boz Oyunları → 2048 X2 Birleştir Bloklar Oyunu

2048 X2 Birleştir Bloklar Oyunu
(İngilizce Adı: 2048 X2 Merge Blocks)
Tam Ekran Oyna
2048 X2 Birleştir Bloklar
2048 X2 Birleştir Bloklar Oyununun Açıklaması

2048 X2 Birleştir Bloklar Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

2048'in klasik oyunu ile Tetris'in bir kombinasyonu. Rakamlar yukarıdan düşüyor ve gelmeye devam ediyor. Rakamları birleştirmeyi ve oyun alanını mümkün olduğunca uzun süre temiz tutmayı başar. Yapabileceğiniz en iyi birleştirme nedir?
Talimatlar:
Düşen sayıları bırakmak için istediğiniz sütunlara dokunun. Daha yüksek sayılarla birleştirmek için aynı sayıları birleştirin. Daha yüksek katlar için ikiden fazla sayıyı da birleştirebilirsiniz.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.