Platform Oyunları → 2048 Klasik Baskı Oyunu

2048 Klasik Baskı Oyunu
(İngilizce Adı: 2048 Classic Edition)
Tam Ekran Oyna
2048 Klasik Baskı
2048 Klasik Baskı Oyununun Açıklaması

2048 Klasik Baskı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Büyük bulmaca klasik, 2048, beyniniz için iyi bir meydan okumaya sahip olan sevdiğiniz herkes için bu sayıya geri döndü.
Konsepte daha az aşina olanlar için, 2048 iki kişiyi birleştirdiğiniz bir sayı oyunudur. bunları eklemek için bir ızgarada aynı sayıyı girin ve sayı 2048'e ulaşmaya çalışın.
Talimatlar:
Karelerin hareket etmesini istediğiniz yönde kaydırın.
Çarpışan çiftler kaynaşacaktır ( bu yüzden iki 8s bir 16 oluşturmak için kaynaştırır.)

Boş yer kalmadığında oyun biter.
2048'e ulaşırsan, sen kazandın!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.