Zeka Oyunları → 2048 Flash Oyunu

2048 Flash Oyunu
(İngilizce Adı: 2048 Flash)
Tam Ekran Oyna
2048 Flash
2048 Flash Oyununun Açıklaması

2048 Flash Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Zeka Oyunları kategorisinde yer alır. İşte bağımlılık yaratan 2048 oyununun flash versiyonu! Bu oyun yakın zamanda çok ünlü oldu ve herkes tarafından çok seviliyor! Artık senin de oynayıp sayılarla uğraşmayı ne kadar sevdiğine karar vermen gerekiyor. Eğer çoktan bu oyuna bağımlı hale geldiysen, flash versiyonda kendini test edebilirsin. Aynı sayıya sahip iki taşı birbirine değdirdiğinde toplamları tek bir taş haline gelecek. Sayıları toplayarak 2048'e ulaş!

Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.