Yap Boz Oyunları → 2248 Müzikal Oyunu

2248 Müzikal Oyunu
(İngilizce Adı: 2248 Musical)
Tam Ekran Oyna
2248 Müzikal
2248 Müzikal Oyununun Açıklaması

2248 Müzikal Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Oynamaya başladığınızda, bu 2048 bulmaca oyunlarına kesinlikle bağımlı olacaksınız. güzel grafikler ve sezgisel oynanışla tasarlanmış olup, sayı bloklu bulmaca oyunlarını sevenler için mükemmel bir seçimdir
Talimatlar:
Sayıyı iki katına çıkarmak için kareleri birleştirin ve elde ettiğiniz en yüksek sayıyı elde etmek için mümkün olduğu kadar devam edin :) ve her birini bağlayarak yaptığınız seslerin keyfini çıkarın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.