Platform Oyunları → 25 Aralık Oyunu

25 Aralık Oyunu
(İngilizce Adı: 25 December)
Tam Ekran Oyna
25 Aralık
25 Aralık Oyununun Açıklaması

25 Aralık Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Aynı tarihleri ok tuşlarının yardımıyla herhangi bir yönde hareket ettirerek veya ekranda figürünüzü kaydırarak veya fare işaretçisini kaydırarak birleştirin. İki tarihi her birleştirdiğinizde yeni bir tarihe ulaşırsınız. 25 Aralık'a kadar ulaşabileceğinizi görmek için bir deneyin! Tahtayı karıştırabilir veya öğeleri sınırlı sayıda yeniden gruplandırabilirsiniz.
Talimatlar:
Aynı tarihleri ok tuşlarının yardımıyla herhangi bir yönde hareket ettirerek veya ekranda figürünüzü kaydırarak veya fare işaretçisini kaydırarak birleştirin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  İlginizi Çekebilecek Oyunlar:


  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.