Kız Oyunları → Moda Prenses İle 2 Tarihler Oyunu

Moda Prenses İle 2 Tarihler Oyunu
(İngilizce Adı: 2 Dates with Fashion Princess)
Tam Ekran Oyna
Moda Prenses İle 2 Tarihler
Moda Prenses İle 2 Tarihler Oyununun Açıklaması

Moda Prenses İle 2 Tarihler Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Kız Oyunları kategorisinde yer alır.

Moda Prenses'in tüm dünyada pek çok hayranı var ve bu sefer onlardan ikisi bir randevu istedi. Moda ve stilin simgesi olarak, hayranlarını görmezden gelemez, bu yüzden gelecek. Tabii ki, bu prenses için kör bir tarih olacak, bu yüzden onun kıyafeti hakkında emin olmalı. Prenses tarihlerine hazırlanmak için yardım edin!
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın. oynamak için.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.