Macera Oyunları → 3 Pandas 2. Gece Oyunu

3 Pandas 2. Gece Oyunu
(İngilizce Adı: 3 Pandas 2. Night)
Tam Ekran Oyna
3 Pandas 2. Gece
3 Pandas 2. Gece Oyununun Açıklaması

3 Pandas 2. Gece Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Bir adada 3 sevimli pandanın maceraları. Gece hayatta kalmalarına yardımcı olmak için benzersiz yeteneklerini kullanın! Ünlü panda üçlüsünün karanlıkta hayatta kalmasına yardım edin. Düğmelere basarak, merdivenlere tırmanarak ve mekanizmaları etkinleştirerek engelleri aşın.Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın. pandaları kontrol etmek için. Onları oraya taşımak için ekranda herhangi bir yere tıklayın. Pandaları zıplatmak için üstlerine tıklayın. İnce panda, diğer pandaları aşağı sarkıtarak tutabilir. Küçük pandayı ulaşılamayan alanlara atabilirsiniz. Geniş panda diğer 2 pandayı yukarı kaldırabilir. Başarılı olmak için hepsinin birbirine yardım etmesi gerekiyor
Talimatlar:
Özel etkinlikleri etkinleştirmek için bir pandaya ve ardından altındaki bir daireye tıklayın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.