Flash → 3D Top Dengeleyici Oyunu

3D Top Dengeleyici Oyunu
(İngilizce Adı: 3D Ball Balancer)
Tam Ekran Oyna
3D Top Dengeleyici
3D Top Dengeleyici Oyununun Açıklaması

3D Top Dengeleyici Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

3D Ball Balancer eğlenceli bir 3D yuvarlanan top oyunudur. Yüzen köprüde yuvarlanmak için topu kontrol edin. Yüzen köprünün her yerinde kırık köprüler, rampalar, tek tahtalı köprüler vb. gibi engeller vardır. Yalnızca topun yönünü kontrol etmekle kalmaz, aynı zamanda topun hızını da kontrol etmeniz gerekir. Ne kadar ileri gidebilirsin? Bir dene!
Talimatlar:
Taşımak için kaydırınGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.